Партнерська програма

Інтернет-магазин www.cddvd.com.ua пропонує користувачам Інтернету взяти участь у новій партнерській програмі. Стати нашим партнером може практично кожен. Необхідно тільки пройти не складну реєстрацію й отримати індивідуальне гіперпосилання. При цьому необов’язково мати свій власний сайт. За кожен проданий через ваше посилання товар, ви будете отримувати комісійні в розмірі 10% від його вартості. На відміну від різного роду “спонсорів”, ми продаємо реальний товар і пропонуємо вам отримати від цього реальний дохід. Хочете стати партнером? Насамперед , ознайомтеся з Правилами.

Правила участі в партнерській програмі

1. Загальні положення:

Основною метою Партнерської програми інтернет-магазину www.cddvd.com.ua – залучення в магазин нових покупців. Учасникам програми надається можливість внести посильну лепту в досягнення цієї цілей, за що кожен з них буде отримувати законний дивіденд у вигляді відсотків з продажу.

Залучення нових покупців здійснюється партнерами за допомогою індивідуальних гіперпосилань. Користувач Інтернету який прийшов на сайт www.cddvd.com.ua по такому посиланню автоматично заноситься в “актив” партнера, і якщо протягом трьох місяців ним буде здійснена й оплачена яка-небудь покупка, – на персональний акаунт партнера нараховуються комісійні в розмірі 10% сумарної вартості покупки.

Зароблені на участі в програмі гроші партнер може отримати в гаманець WebMoney, на рахунок у банку або звичайним поштовим переказом. Мінімальна сума для такого переказу, – 5 доларів США.

2. Наші зобов’язання перед партнерами:

Кожному зареєстрованому учасникові ми надаємо індивідуальне гіперпосилання, що може мати вигляд звичайного текстового посилання або банера формату 468х60 або 100х100. Ми ж, зі своєї сторони, гарантуємо коректність її роботи.

Усім партнерам надається повна і достовірна інформація про оплачені замовлення. Зароблені партнером гроші переводяться з його акаунта раз в місяць.

3. Права партнерів:

Індивідуальне гіперпосилання партнер має право розміщати де завгодно. Наприклад, на власному сайті, у гостьових книгах, форумах, e-maіl повідомленнях. Крім того, партнер може розмістити своє посилання в мережах банерної або текстової реклами.

Партнер має право вибирати найбільш оптимальний для себе вид переказу зароблених грошей з акаунта.

4. Деякі обмеження:

Партнерові забороняється використовувати банери, крім тих, що пропонуються при реєстрації, без спеціального дозволу адміністрації партнерської програми.

Також ми забороняємо використання рекламу в розсилках, без нашого спеціального дозволу. Для цього необхідно надати рекламний текст, назву розсилки і її URL.

На одній сторінці вашого сайту дозволяється встановити не більш 2-x банерів формату 100×100, 2-x банерів формату 468×60, 3-x банерів 88×31 або 120×60.

Текстові посилання на товари, новини, рекламні акції і т.д., можна встановлювати без обмежень, за винятком зміни цін, що категорично забороняється.

5. На що партнери права не мають:

Для залучення покупців, учасники програми не мають права використовувати СПАМ, у якому б то не було вигляді. Акаунти запідозрені у СПАМІ партнерів будуть відразу заморожені. У випадку якщо провина партнера цілком доведена, він виключається з числа учасників програми, а всі зароблені гроші переводяться на рахунок благодійних організацій.

6. Обмеження на спам:

Масове розсилання не погоджених попередньо електронних листів. Тут і далі під електронними листами розуміються повідомлення електронної пошти, ІCQ і інших подібних засобів обміну інформацією.